Jesteś tutaj: Start / Centrala Katowice / Kontakt

Kontakt

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

 

Archiwum Państwowe w Katowicach
ul. Józefowska 104
40-145 Katowice

kancelaria@katowice.ap.gov.pl

Dyrektor:
dr hab. Piotr Greiner
tel. 32 208-78-01 lub 02
e-mail: p.greiner@katowice.ap.gov.pl

Zastępca Dyrektora:
Sławomira Krupa
tel. 32 208-78-01 lub 02
e-mail: s.krupa@katowice.ap.gov.pl

Komórki organizacyjneTelefony
Biuro Obsługi Klienta 32 2087855
Sekretariat 32 2087801 lub 02, fax. 32 2087805
Księgowość 32 2087891, fax. 32 2043296
Administracja 32 2087880
Nadzór archiwalny 32 2087820, 32 2087823
Pracownia naukowa 32 2087848
Biblioteka 32 2087846
Promocja 32 2087816
Dokumentacja osobowa 32 2087850

 

Oddziały  Telefony Poczta elektroniczna 
Oddział I
Opracowania i ewidencji zasobu archiwalnego 
Kierownik Oddziału:
Tomasz Hajewski
32 2087810 t.hajewski@katowice.ap.gov.pl
Praktyki 32 2087811 praktyki@katowice.ap.gov.pl
Oddział II
Nadzoru archiwalnego 
Kierownik Oddziału:
Grażyna Przesmycka
32 2087820 nadzor@katowice.ap.gov.pl
Oddział II 32 2087823 nadzor@katowice.ap.gov.pl
Oddział III
Przechowywania zasobu archiwalnego
Kierownik Oddziału:
Leszek Grochla
32 2087830 l.grochla@katowice.ap.gov.pl
 Oddział IV
Udostępniania zasobu archiwalnego
i informacji naukowej
  
Kierownik Oddziału:
Elżbieta Matuszek
32 2087840 kancelaria@katowice.ap.gov.pl
Pracownia Naukowa 32 2087848 kancelaria@katowice.ap.gov.pl
Biblioteka 32 2087846 kancelaria@katowice.ap.gov.pl
Oddział V
dokumentacji osobowej przechowywanej wieczyście lub czasowo
Kierownik Oddziału:
Piotr Lis
32 2087850 p.lis@katowice.ap.gov.pl
Oddział V 32 2087852
Oddział VI
Konserwacji jednostkowej i masowej oraz reprografii 
Kierownik Oddziału:
Katarzyna Kwaśniewicz
32 2087835 konserwacja@katowice.ap.gov.pl 
Szef Sekcji Masowego odkwaszania papieru:
Tamara Domanik
32 2087829 kwasnypapier@katowice.ap.gov.pl
Oddział VII
Dokumentacji kartograficznej
i technicznej
Kierownik Oddziału:
Roland Banduch
32 2087870 r.banduch@katowice.ap.gov.pl
Oddział VIII
Badań naukowych, popularyzacji
i wydawnictw
Katarzyna Słysz-Szczucka 32 2087816 promocja@katowice.ap.gov.pl
Kancelaria Kierownik Kancelarii:
Sylwia Wilkoszyńska
32 2087801 kancelaria@katowice.ap.gov.pl
Dział Finansowo-Księgowy  Główny Księgowy:
Irena Gałuszka
32 2087890 ksiegowosc@katowice.ap.gov.pl
Księgowość 32 2087891
Fax 32 2043296
ksiegowosc@katowice.ap.gov.pl
Dział Administracyjno-Gospodarczy Kierownik Działu:
Damian Lis
32 2087880 d.lis@katowice.ap.gov.pl
Administracja 32 2087881 administracja@katowice.ap.gov.pl
Kadry 32 2087894 kadry@katowice.ap.gov.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-03-15
Data publikacji:2018-03-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Piotr Lis
Liczba odwiedzin:65610